Dawne tereny wschodnie
Strona główna
Państwa i kraje
Czechosłowacja
Litoměřice
Lista wszystkich miejscowości należących do jednostki administracyjnej
Litoměřice
w
Czechosłowacja
, które tymczasowo znajdowały się pod zarządem Rzeszy Niemieckiej.
Babiny I
Babiny II
Bechlín
Bláhov
Blíževedly
Bohušovice nad Ohří
Boreč
Brníkov
Brocno
Brusov
Brzánky
Brňany
Budyně nad Ohří
Bukovina
Bylochov
Bílinka
Bílý Kostelec
Bílý Újezd
Býčkovice
Břehoryje
Březno
Břežany nad Ohří
Bříza
Charvatce
Chcebuz
Chodouny
Chodovlice
Chotiměř
Chotiněves
Chrášťany
Chudoslavice
Chvalín
Ctiněves
Církvice
Dlažkovice
Dobkovice
Dobříň
Doksany
Dolní Chobolice
Dolní Nezly
Dolánky
Domašice
Doubravice
Drahobuz
Držovice
Dubany
Dubičná
Dušníky
Děkovka
Děčany
Dřemčice
Encovany
Evaň
Großendorf
Grünwald
Habřina
Haslice
Heřmanice
Hlinná
Hlupice
Hněvice
Homole
Horka
Horní Beřkovice
Horní Chobolice
Horní Řepčice
Hostěnice
Hošťka
Hracholusky (Roudnice n. L.-Hrachol.)
Hrdly
Hrobce
Hrušovany
Janovice
Jenčice
Ječovice
Jištěrpy
Julienau
Kamýk
Keblice
Klapý
Knínice
Kochovice
Kocourov
Kolné
Kololeč
Kotelice
Kozlovice
Krabčice
Kravaře
Kundratice
Kyškovice
Křesín
Křešice
Křešov
Lbín
Leská
Levousy
Levín
Levínské Petrovice
Lhota
Lhota
Lhotka nad Labem
Libkovice
Libochovany
Libochovice
Libotenice
Liběšice
Lipá
Litice
Litochovice
Litoměřice
Ličenice
Liškov
Lkáň
Lobetanz
Loucká
Lounky
Lovečkovice
Lovosice
Lukavec
Lukohořany
Lukov
Malešov
Malé Žernoseky
Mastířovice
Maškovice
Medvědice
Michalovice
Milešov
Miřejovice
Mladé
Mnetěš
Mošnice
Mrsklesy
Muckov
Mukařov
Mšené
NN
Nová Ves u Pláné
Nové Dvory
Nučnice
Nučničky
Náčkovice
Nížebohy
Německá Lhota
Německé Kopisty
Německé Mlékojedy
Obrok
Obřice
Oleško
Oparno
Ostré
Pisty
Ploskovice
Pnětluky
Podbradec
Pohorsko
Pohořany
Pohoří
Pokratice
Polepy
Poplze
Počaply
Počeplice
Prackovice nad Labem
Proboštov
Prosmyky
Páleč
Píšťany
Předonín
Přestavlky
Radejčín
Radouň
Radošín
Rané
Račice
Račiněves
Rašovice
Režný Újezd
Robeč
Rochov
Rochov
Rohatce
Roudnice nad Labem
Roudníček
Rovné
Rutte
Rýdeč
Sebuzín
Sedlec
Sedlec
Semeč
Sezímky
Siřejovice
Skalice
Skalice
Skalka
Slatina
Snědovice
Soběnice
Solany
Srdov
Sterndorf
Strachaly
Stranné
Stračí
Straškov
Stvolínecké Petrovice
Sukorady
Sulejovice
Suletice
Sutom
Svařenice
Tašov
Teplá
Terezín
Tetčiněves
Tlučeň
Touchořiny
Travčice
Trnobrany
Trnovany
Trnová
Týniště
Těchobuzice
Třebenice
Třeboutice
Třebutičky
Třebušín
Třebívlice
Vchynice
Velemín
Velešice
Velká Javorská
Velké Žernoseky
Velký Hubenov
Velký Újezd
Vesce
Veselí
Vetlá
Vinné
Vlastislav
Vodochody
Vražkov
Vrbice
Vrbice
Vrbičany
Vrbka
Vrutice
Vědlice
Vědomice
Zahořany
Zbožná
Zimoř
Zádušníky
Záhoří
Zálezly
Záluží
Újezd
Úpohlavy
Úštěk
Čakovice
Černiv
Černouček
Černěves
České Kopisty
Čeřeniště
Čížkovice
Ředhošť
Řepnice
Řepčice
Řetouň
Šepetely
Štětí
Žabovřesky nad Ohří
Žalhostice
Želechovice
Židovice
Žim
Žitenice