Dawne tereny wschodnie
Strona główna
Państwa i kraje
Rzesza Niemiecka
Ebenrode
Lista wszystkich miejscowości należących do jednostki administracyjnej
Ebenrode
w
Rzesza Niemiecka
, które tymczasowo znajdowały się pod zarządem Rzeszy Niemieckiej.
Abracken
Absteinen
Ackmonienen
Ackmonienen, Ksp. Enzuhnen
Adlig Budweitschen
Alexkehmen
Alt Budupönen
Alt Kattenau
Amalienhof
Ambraskehmen
Anderskehmen
Antanischken
Antsodehnen
Aschlauken
Augusten
Baibeln
Bajohrgallen
Bareischkehmen
Baubeln
Benullen
Bilderweitschen
Birkenwalde
Bisdohnen
Bredauen
Budweitschen, Domäne
Bugdszen
Bäuerlich Budweitschen
Damerau
Danzkehmen
Datzkehmen
Daugelischken
Deeden
Degesen
Disselwethen
Doblendszen
Dopönen
Dozuhnen
Drusken
Dräweningken
Dumbeln
Egglenischken
Enskehmen
Enzuhnen
Eszerkehmen
Eydtkuhnen
Eymenischken
Gaidszen
Gallkehmen
Gawehnen
Germingkehmen
Girnischken
Girnuhnen
Grablauken
Grieben
Groß Grigalischken
Groß Lengmeschken
Groß Schackummen
Groß Schwentischken
Groß Sodehnen
Groß Wannagupchen
Gudellen
Gudweitschen
Gurdschen
Göritten
Hopfenbruch
Jentkutkampen
Jocknen
Jodringkehmen
Jodszen
Jogeln
Jucknischken
Jurgeitschen
Jägersthal
Kallweitschen
Karklienen
Kassuben
Kattenau
Kerrin
Kerstuppen
Kiaulacken
Kickwieden
Kiddeln
Kinderlauken
Kinderweitschen
Kischen
Kischken
Klein Degesen
Kosakweitschen
Krajutkehmen
Kryszullen
Kubillehlen
Kummeln
Kupsten
Kurplauken
Kögsten
Lauken
Laukupönen
Lawischkehmen
Leegen
Leibgarten
Lengwehnen
Lucken
Luisenhof
Lukoschen
Matternischken
Mattlauken
Matzkutschen
Mecken
Mehlkehmen
Mehlkinten
Messeden
Mikuthelen
Milluhnen
Mitzkaweitschen
Nassawen
Nausseden
Neu Budupönen
Nickelnischken
Noruszuppen
Norwieden
Osznaggern
Paballen
Packern
Pakalnischken
Patilszen
Peschicken
Peterlauken
Petrikatschen
Pillupönen
Plathen
Plicken
Plimballen
Podszohnen
Pötschlauken
Radszen
Raudohnen
Reckeln
Ribben
Rittigkeitschen
Romanuppen
Romeyken
Rudszen
Russen
Schilleningken
Schillgallen
Schillupönen
Schirmeyen
Schluidszen
Schockwethen
Schorschinehlen
Schwirgallen
Schöckstupönen
Seekampen
Semmetimmen
Skarullen
Skrudszen
Sobeitschen
Sodargen
Soginten
Sommerkrug
Stallupönen
Stehlischken
Stobern
Sudeiken
Susseitschen
Szabojeden
Szameitkehmen
Szapten
Szeskehmen
Szillehlen
Szillen
Szinkuhnen
Szuggern
Taschieten
Tauerkallen
Trakehnen
Trakehnen *
Tutschen
Urbszen
Uszballen
Uszdeggen
Wabbeln
Wagohnen
Walleykehmen
Wenzlowischken
Wertimlauken
Wicknaweitschen
Wilken
Williothen
Willkinnen
Wilpischen
Wirbeln
Wittkampen
Wohren