Dawne tereny wschodnie
Strona główna
Państwa i kraje
Rzesza Niemiecka
Gerdauen
Lista wszystkich miejscowości należących do jednostki administracyjnej
Gerdauen
w
Rzesza Niemiecka
, które tymczasowo znajdowały się pod zarządem Rzeszy Niemieckiej.
Abelischken
Abellienen
Adamswalde
Adolfschlieben
Adolfshof
Adolfswalde
Aftinten
Agonken
Ahrau
Altendorf
Althof
Angelika
Annawalde
Arklitten
Arnsdorf
Assaunen
Astrawischken
Barraginn
Berg
Bergenthal
Bieberstein
Birkenfeld
Blandau
Blendowen
Blumenthal
Bokellen
Brolost
Charlottenruh
Christophsdorf
Damerau
Dawerwalde
Dietrichsdorf
Doyen
Döhrings
Eberswalde
Egloffstein
Ellernbruch
Ernsthof
Ernstwalde
Escherwalde
Friedenberg
Friedenshof
Friedrichsfelde
Friedrichswalde
Fritzendorf
Gendrinn
Georgenfelde
Gerdauen
Gerkiehnen
Gneisenau
Gnädtken
Gomischken
Groß Bajohren
Groß Gnie
Groß Sobrost
Gräbenswalde
Grüneberg
Grünheim
Grünhof
Hedwigsfelde
Heiligenstein
Heinrichshof, Vw.
Henriettenfeld
Hochlindenberg
Ilmsdorf
Jodeglienen
Juganeusaß
Kanoten
Katzborn
Kaydann
Keulenburg
Kiauken
Kiehlendorf
Klarahof
Klein Astrawischken, OF.
Klein Bajohren
Klein Gnie
Klein Karpowen
Klein Potauern
Klinthenen
Klonofken
Korblack
Korellen
Korklack
Krausen
Kröchern
Kröligkeim
Kurkenfeld
Kurkowken
Lablack
Laggarben
Langenfeld, Vw.
Langmichels
Lieskendorf
Linde
Lindenau
Lonschken
Looskeim
Louisenwerth
Ludwigshöhe
Löcknick
Lönkendorf
Löwenstein
Mally Park
Mamlack
Mauenfelde
Mauenwalde
Mehleden
Melchersdorf
Mintwiese
Molthainen
Momehnen
Muldszen (Kreis Gerdauen)
Mulk
Mühling
Neu Astrawischken
Nonnenhof
Nordenburg
Nordenthal
Nubertshöfen
Peißnick
Pentlack
Pentlack, Groß
Pentlack, Klein
Petrineusaß
Philippsthal
Plagbuden
Polleyken
Popowken
Posegnick
Prosit
Prätlack
Pröck
Rathsthal
Raude
Raudischken
Rauschen
Rautershof, Vw.
Rauttersfelde
Reuschenfeld
Rosanna
Rosenberg
Sawadden
Schakenhof
Schiffus
Schmodehnen
Schönefeld
Schönlinde
Schönwiese
Sechserben
Sechshuben
Sillginnen
Skandau
Sobrost
Sokallen
Solknick
Sophienberg
Spierau
Stablack
Sutzken
Theresenthal
Trausen
Trenkensruh
Trotschin
Truntlack
Waldburg
Wandlacken
Werder
Werschen
Wesselowen
Wickerau
Wilhelmssorge
Willkamm
Wolfshöhe
Wolla
Woninkeim