Dawne tereny wschodnie
Strona główna
Państwa i kraje
Rzesza Niemiecka
Kempen (Wartheland)
Lista wszystkich miejscowości należących do jednostki administracyjnej
Kempen (Wartheland)
w
Rzesza Niemiecka
, które tymczasowo znajdowały się pod zarządem Rzeszy Niemieckiej.
Aniolka I
Baldowitz
Baranow (Bz. Posen)
Biadaszki
Bierzow
Birkenfelde
Birkenfelde, Güterbahnhof
Bobrownik
Bobrownik, Rittergut
Boleslawiec
Borek
Borek mielenski
Bralin
Budy
Bukownica
Butschkau
Celinka
Chlewo
Cäcilienthal
Dobra (b. Gut Rogaszyce)
Dobrygosc
Domanin
Domanin, Bahnhof
Domsel
Donaborow
Doruchow
Droschkau
Dzierzonznik
Dörnberg
Emilianow
Erlenthal
Falkenhain
Fruschof
Garbacz
Genstwa
Godzientow
Godzientow, Gutsbezirk
Gohle
Grabow (Bz. Posen)
Grabow Vogtei
Grembanin
Groß-Friedrichs-Tabor
Groß-Kosel
Gura
Gwizdziela
Gänseberg
Herzberg
Ignacow
Ignacowka II
Jankow
Janowka
Jazwiny
Jezioro
Joachimsthal
Johanka
Jutrkow
Kaliszkowice kaliskie
Kamillenthal
Kempen (Bz. Posen)
Kierzno
Klassok
Klein-Friedrichs-Tabor
Klin
Kobylagura
Kochlow
Kojentschin
Kreuzendorf
Kronschkow
Kuznica bobrowska
Kuznica myslniewska
Kuznica skakawa
Kuznica stara
Kuznica trzcinska
Laski
Lenka mroczenska
Lenka opatowska
Ligotta
Lipie
Lipka
Lisiny (b. Gut Mroczen)
Louisenhof
Lubczyn
Lubeszczek
Mangschütz
Marczykowskie
Maria Alois
Marianka mroczenska
Marianka siemianska
Mechau
Mechnice
Meszyny
Mianowice
Mieczkow
Mielencin (Bz. Posen)
Mieleszowka
Mikorzyn
Mirkow
Morawin
Mostki
Mroczek
Mroczen
Myjomice
Myslniew
Märzdorf
Münchwitz
NN (Dąbrowa I, Folwark)
Najtki
Nassadel
Naumannshof
Naurath
Neudorf (b. Smardze)
Neudorf, Fürstlich-
Niefken, Fürstlich-
Olszowa
Olszyna
Opatow (Bz. Posen)
Oschin
Ostrowiec
Oswiecim
Ottosberg
Perschau
Piaski
Piaski
Pieczysko (b. Godzientow)
Pietrowka
Plugawice
Pomiany
Posmyk
Proschau
Przedborow
Przybyszew
Przytocznica
Rakow
Reichthal
Remiszowka
Reymannshof
Riedhausen
Riemberg
Rippin
Rogaszyce
Rojow
Rudniczysko
Rzetnia
Sachciale
Sbitschin
Schadegur
Schlaupe
Schonitz
Schreibersdorf (Kr. Groß-Wartenberg)
Sgorsellitz
Siedlikow
Siekierzyn
Skarydzew
Skorischau
Slupia (Kr. Kempen)
Smardze
Smolarze
Smolniki (b. Grabow)
Sobolizna
Sojka
Sorge
Strenze
Swiba I
Szalonka
Szklarka mielenska
Szklarka myslniewska
Taborek
Teklinow
Tokarzew
Tonia
Torzeniec
Trembatschau
Trzebin
Tschermin
Turze
Türkwitz
Ulrikenfeld
Unufry
Utrata
Veronikenpol
Waldau
Wilhelmsbrück
Wilhelmshof
Witnie
Wodziczno
Wrzozy
Wygoda plugawska
Wygoda tokarska (b. Dorf Tokarzew)
Wyschanow
Zajontschki
Zalesie
Zamysly
Zawada (b. Rojow)
Zmyslona ligocka
Zmyslona parzynowska
Zmyslona slupska
Zurawiniec
Zyrow