Dawne tereny wschodnie
Strona główna
Państwa i kraje
Rzesza Niemiecka
Schlochau
Lista wszystkich miejscowości należących do jednostki administracyjnej
Schlochau
w
Rzesza Niemiecka
, które tymczasowo znajdowały się pod zarządem Rzeszy Niemieckiej.
Adlig Briesen
Am Diemensee
Amalienruh
Babilon
Baldenburg
Barkenfelde
Bergelau
Bindugga
Bischofswalde
Borczyskowo
Breitenfelde
Breitenfeldermühle
Brenzig
Briesnitz
Buchholz (Westpr.)
Buschwinkel
Bärenwalde
Bärenwalderhütte
Bölzig
Bürgershof
Chotzenmühl
Chotzenmühl, Oberförsterei
Christfelde
Damerau
Damnitz
Darsen
Demmin
Deutsch-Briesen
Dickhof
Domslaff
Domslaff, Bhf
Dziengel
Düsterbruch
Ebersfelde
Eickfier
Eisenbrück
Eisenhammer
Elisenhof
Elsenau
Engsee
Esberg
Eschenriege
Falkenwalde
Faulwiese
Fernheide
Firchau
Firschau, Bhf.
Flemmingsort
Flötenstein
Friedrichshof
Förstenau (Bz. Brombg.)
Geglenfelde
Gemel
Georgenhütte
Gertzberg
Glisno
Gotzkau
Grabau
Grenzort
Groß-Jenznick
Groß-Kempin
Groß-Konarczyn
Groß-Konarczyn, Glashütte
Groß-Ossowo
Groß-Wittfelde
Grünchotzen
Haberberg
Hammer
Hammermühle
Hammerstein
Hansfelde
Hasseln
Heidemühl
Heinrichswalde (Westpr.)
Hohenkamp
Kaldau
Karolinenthal
Karpno
Kelpin
Kiedrau
Klausfelde
Klein-Jenznick
Klein-Konarczyn
Klein-Wittfelde
Kobbelberg
Kokoschka
Kopriewe
Kramsk
Krummensee
Kupfermühl
Landeck (Westpr.)
Lepczin
Lichtenhagen
Liepnitz (Westpr.)
Lindenberg
Lindenhof
Lissau
Lonken
Loosen (Westpr.)
Louisenhöh
Lubon
Lustingshof
Mankau
Marienfelde
Marienhof
Mellno
Mockernitz
Modziel
Mogiel
Mossin
NN (Kornlage)
NN (Ludwigshof)
NN (Ulrichsdorf)
NN (Wittenhof)
Neubergen
Neubraa
Neufeld
Neuguth
Neuhof
Neukrug
Nierostaw
Oberchotzen
Ossusnitza
Ottoshof
Pagdanzig
Pagelkau
Parszesnitza
Penkuhl
Petershof
Peterswalde (Westpr.)
Pflastermühl
Platendienst
Platzig
Popielewo
Pothaken
Prechlau
Prechlauermühle
Prondzonka
Prondzonna
Prützenwalde
Rehwinkel
Richenwalde
Richnau
Rittersberg
Rosenfelde
Rudnik
Ruthenberg
Rutzenwalde
Sampohl
Schildberg
Schönau
Schönberg
Schönwalde
Schönwerder
Seehof
Semnitz
Sichts
Smoldzyn
Sobczyn (Kr. Schlochau)
Sockel
Stegers
Steinborn
Steinforth
Stoltmann
Stremlau
Stretzin (Kr. Schlochau)
Upilka
Wehnershof
Wiesenberg
Woltersdorf
Woysk
Zawadda
Zechlau
Zehnruthen
Ziethen