- Strona główna
- Państwa i kraje
- Rzesza Niemiecka
- Ostrowo
Lista wszystkich miejscowości należących do jednostki administracyjnej Ostrowo w Rzesza Niemiecka, które tymczasowo znajdowały się pod zarządem Rzeszy Niemieckiej.
Adelnau
Alt-Kamienice
Antoniewo
Antonin
Baben
Bagatela
Balamoncek
Bendzieszyn
Biadaszki (b. Glisnica)
Bibianki
Bieganin
Bieganin, Hauland
Bilczew
Biniew
Biskupice szalone
Biskupice zaboryczne
Bismarkwald
Bledzianow
Bledzianow, Gut
Boczkow
Bogdaj (Bz. Posen)
Bonikow
Cegla
Chruszczyn
Chynow
Chynow pustkowie
Czachory
Czekanow
Danischin
Dembnica
Deutschhof
Drogoslaw
Droszew
Elizanki
Erdmannsberg
Ernsdorf
Fabianow
Franklinow
Friedrikenau
Garki
Glisnica
Gluski
Gniazdow
Gorka
Gostyczyn (Kr. Ostrowo)
Gremblew
Grenzheide, Oberförsterei
Grochowisko
Groß-Gorzyce
Groß-Przygodzice
Groß-Tarchaly
Groß-Topola
Groß-Wysocko
Grudzielec
Grudzielec, Hauland
Gurzno
Gurzno, Gutsbezirk
Gurzno, Hauland
Gutow
Helenow
Honig
Hutta
Ilskimühle
Jankow przygodzki
Jankow zalesny I
Jaskulki
Jelitow
Jeschune
Jezioro
Johannisdorf
Jozefowo
Kabas
Kaczuren
Kaliszkowice olobockie
Kalkowski
Kania
Kempa
Kenchen
Kenchenhammer
Kenszyce
Klady, Kolonie
Klein-Gorzyce
Klein-Tarchaly
Klein-Topola
Klein-Topola, Gut
Klein-Wysocko
Kociemba
Kollontajewo
Komorow
Konradau
Kopaline
Kosciuszkow
Kotlow
Kotowiecko
Kottowski
Kotzine
Krempa
Krupa
Kuroch
Kurow
Kwiatkow
Lacenowe
Lamki
Laski
Latowitz
Leonardowo
Lewkow
Lewkow, Hauland
Leziona
Lomy
Lonkocin
Ludwikow
Mariendorf
Massenau
Mazury
Miedzianow
Mixstadt
Mlynik
Mlynow
Modzenowe
Moncznik
NN (Namysłaki)
Nabyszyce
Nadstawki
Neu-Kamienice
Neu-Parczew
Neuhütte
Ocionz
Olobok
Orembry
Osiek
Parczew-Westrza
Pawelau
Pawlow
Pogrzybow
Pruslin
Przybyslawice
Psary
Raczyce
Radlow
Raduchow
Radziwillow
Raschkow
Raschkowek
Raschkowek, Gutsbezirk
Rombczyn
Rossoszyce
Sadowie
Siedlec
Sieroszewice, Kolonie
Skalmierzyce
Skrzebow
Slaborowice
Slawin
Sliwnik
Sliwnik, Gutsbezirk
Smardow
Smielow
Smugen
Sobke
Sobotka (Bz. Posen)
Spalony
Strzegow
Strzyzew
Strzyzew, Gutsbezirk
Sulislaw
Sulislaw (b. Pogrzybow)
Surmin (b. Dorf Suschen)
Suschen
Swieca
Swielugow
Szczury
Szczury, Hauland
Szklarka przygodzka
Trkusow
Tromba
Tscheschen (Kr. Groß-Wartenberg)
Tscheschener Brettmühle
Uciechow
Venetia
Walentynow
Warszta
Wengry
Wengry I
Wielowies
Wierzbno
Wrzesnica
Wturek
Wygoda-Biernacice
Zabnikteich
Zabory
Zacharzew
Zalesie
Zamosc
Zawidza (b. Swieca)
Zembcow