Dawne tereny wschodnie
Strona główna
Państwa i kraje
Rzesza Niemiecka
Hadersleben
Lista wszystkich miejscowości należących do jednostki administracyjnej
Hadersleben
w
Rzesza Niemiecka
, które tymczasowo znajdowały się pod zarządem Rzeszy Niemieckiej.
Aabel
Aalkjer
Aarö
Aarösund
Aastrup
Abkjer
Aggerschau
Aller
Allerup
Alt-Hadersleben
Andrup
Anslet
Arnitlund
Arnum
Arrild
Astrup
Baulund
Baungaard
Beftoft
Bek
Bek (b. Wonsbek)
Bekskov, Haltestelle
Billund
Birkeleff
Birkelund
Bjerndrup
Bjerning
Bjerningroi
Blankenhof
Boiskov
Brabek
Bramdrup
Branderup
Brem
Brendstrup
Brundelund
Christiansfeld
Djernis
Dover
Endrup
Endrupskov
Erleff
Errigstedt
Faarhuus
Fauerwraa
Faustrup
Fedstedt
Feldum
Fischholm
Fjelstrup
Fjerstedt
Flauth
Fohl
Foldingbro
Fredstedt
Frörup
Fröruproi
Fuglbek
Gabel
Galstedt
Ganderup
Geestrup
Gjelsbro
Gjelstoft
Gonsagger
Götterup
Hadersleben
Haistrup
Halk
Hammeleff
Haraldsholm
Harreby
Haust
Haved
Haverwatt
Heilsminde
Heisagger
Hiemstedt
Hjartbro
Hjerndrup
Hjerting
Hjortwatt
Hoirup I
Hoirup II
Hoptrup
Hundebüll
Hvidding
Högelund
Hönning
Höxbro
Hügum
Hürup
Hürup (b. Ösby)
Jels
Jels Trolkjer
Jelsholz
Jenning
Jernhütte
Juhlsminde (b. Hjerndrup)
Jägerup
Kabdrup
Kastberg
Kastrup
Kastwraa
Kjelstrup
Kjerbölling
Kjestrup
Kjestrup (b. Jägerup)
Kjöbenhoved
Klein-Anslet
Knud
Krogstrup
Laasled (b. Brendstrup)
Ladegaard I
Ladegaard II
Leerdt
Leerskov
Lindholm
Lunding
Lundsbek
Mandberg
Mastrup
Maugstrup
Medtstedt
Meilby
Mellerup
Meng
Mittel-Leerdt
Moibüll
Moltrup
Mögelmose
Mölby
Mölby
Nieder-Aastrup
Nieder-Geestrup
Nieder-Jersdal
Nieder-Leerdt
Norder-Wilstrup
Normstedt
Nustrup
Nübbelgaard
Ober-Aastrup
Ober-Geestrup
Ober-Jersdal
Ober-Kjestrup
Oberjels
Orby
Orbyhage
Oster-Gasse
Oster-Obling
Osterlinnet
Oved
Oxenwatt
Quistrup
Raad
Raahede
Rangstrup
Raugstrup
Rauning
Refslund
Refsö
Refsöfeld
Reisby
Ringtwedt
Roagger
Roost
Roybüll
Rurup
Rödding
Röddingfeld
Römet
Schioldagger
Schottburg
Schottburgholz
Seggelund
Selskjär
Sillerup
Simmerstedt
Skaftkjär (b. Brendstrup)
Skibelund
Skovby
Skovbölling
Skovhuus
Skrave
Skrydstrup
Skudstrup
Soed
Sommerstedt
Spandet
Strandelhjörn
Stubbum
Stursbüll
Stüding
Sverdrup
Söndernis
Süder-Ballig
Süder-Otting
Süder-Wilstrup
Süderholm
Taarning
Terp
Thiset
Tieslund
Tobdrup
Toftlund
Tornum
Tyrstrup
Uldal
Ullerup
Ustrup
Vogelsang
Wandling
Weibüll
Wellerup
Wester-Gasse
Wester-Obeling
Westerbek
Westergaard (b. Arrild)
Westerlinnet
Wimtrup
Winderup
Wodder
Wonsbek
Woyens
Woyenshof
Wraa (b. Skibelund)
Örderup
Örstedt
Ösby